Flagi

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji flag rozmaitych typów:

  • państwowych
  • reklamowych
  • okolicznościowych.

Stale rozwijamy swoje możliwości techniczne w tym kierunku i dziś możemy śmiało powiedzieć, że żaden rozmiar, żaden motyw nadruku czy kolor nie stanowią dla nas problemu. Trwałe kolory to wyzwanie właśnie dla nas.

Drukujemy metodą druku cyfrowego (sublimacji) – tzw. fotoflagi – wykonywane na nowoczesnych drukarkach cyfrowych MIMAKI o maksymalnej szerokości zadruku nawet do 200 cm. Przenikalność nakładanych farb na bazie alkoholu wynosi aż 95%, konieczne jest utrwalanie termiczne (wypalanie) i obróbka chemiczna. Dzięki tym zabiegom efekt końcowy zadowoli każdego klienta.

Proces produkcji w całości skupiamy w jednym miejscu, powoduje to iż stale możemy czuwać nad jakością i dynamicznie reagować na zmiany Klientów. Szwy flagi są wykonane z solidnego, podwójnego ściegna. Wzmacniane narożniki, zapobiegają strzępieniu, a po montażowej stronie flagi doszywamy wytrzymałą taśmę poliestrową. Wszystkie egzemplarze wyposażone są w karabinki z tworzyw sztucznych dzięki którym możliwe jest zamocowanie flagi na maszcie. Skończona flaga przechodzi skrupulatną kontrolę jakości.