Systemy wystawiennicze

Roll-up

Główne zalety to solidna i lekka aluminiowa konstrukcja, posiadająca idealne właściwości mechaniczne (odporność na różnego typu naprężenia mechaniczne, solidne mocowanie masztu) pozwalająca na szybkie składanie i rozkładanie systemu. Zaletą jest niespotykany efektowny wygląd. Szeroka podstawa gwarantuje stabilność systemu. Elegancka, wysokiej jakości torba w komplecie, niewielka waga sprawia, że ten Roll-up jest poręczny i nieuciążliwy w transporcie.
Roll-up jest niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań marketingowych. Wszędzie tam gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.
Doskonale nadaje się na targi, promocje, pokazy, szkolenia. Dzięki niewielkiej wadze z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych.
Roll-upy mogą być również wykorzystane jako efektowna ściana reklamowa czy tło do ekspozycji produktów lub usług

L-baner

Tani profesjonalny system wystawienniczy na rynku. Stworzony specjalnie dla firm, które dysponują niewielkim budżetem, a potrzebują uzyskać jak największą skalę przeprowadzanej kampanii. Dzięki systemom L-baner w prosty i tani sposób można tworzyć wspaniałe miejsca spotkań z klientami.
Najbardziej popularne, zwane stojakami L od litery, którą przypominają, mają za zadanie zwrócić uwagę użytkownika zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu, niską ceną a odbiorcę przekazu reklamowego swoją efektywnością.
L-baner wyparł z rynku nieudane i uciążliwe konstrukcje typu X banner i inne podobne. Jest to produkt, który świetnie nadaje sie na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje.

Cechuje go superlekka konstrukcja wykonana z aluminium i włókna szklanego, która po złożeniu mieści się do niewielkiej torby. Istnieje możliwość zawieszenia samego bannera na ścianie.
Dostępny jest w wymiarach standardowych: 50-100x200cm oraz 120×200 cm i 150×200 cm
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować postery o dowolnej szerokości. Istnieje możliwość wykonania ścianki wystawienniczej 200×200 cm na bazie konstrukcji L-banera.
Rozmiar wizualny: 100 x 200 cm, waga: ok. 3 kg, czas rozkładania: ok. 30 sekund

Potykacze

Produkt solidny, lekki i bardzo łatwy w użyciu. Zbudowany z dwóch tablic zatrzaskowych osadzonych na aluminiowej konstrukcji samonośnej. Narożniki zaokrąglone. W komplecie folia antyrefleksyjna zabezpieczająca prezentowany materiał. Stojak do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. System OWZ (czyli otwórz, włóż, zamknij). Duży wymiar grafiki 60×85, wymiana grafiki zajmuje kilka sekund. Pakowane w kartonach. Możliwe wykonanie tańszej wersji w postaci potykacza z PCV do trwałego naniesienia grafiki np. z folii samoprzylepnej.

Stoiska degustacyjne

Oferowane przez nas stoiska promocyjno-degustacyjne umożliwiają skuteczne zaprezentowanie Państwa firmy, efektywnie zwiększą percepcję państwa produktów i usług przez potencjalnych klientów.
Niewielkie wymiary Box Hit i waga złożonego stoiska powodują, że transport w kolejne miejsce promocji nie będzie wielkim problemem. Stosowane do produkcji wysokiej jakości materiały oraz rozwiązania techniczne gwarantują wytrzymałość konstrukcji i możliwość wielokrotnego używania.
Efektowna grafika dodatkowo uczyni stoisko atrakcyjnym, sprawi, że degustacja i promowana marka powiększy liczbę klientów Państwa firmy.

Stoisko mini Box Hit posiada ultralekką konstrukcję zaopatrzoną w poprzeczne wzmocnienia gwarantujące wysoką wytrzymałość i solidność. Cechuje go błyskawiczne rozstawienie, a po złożeniu mieści się w niewielkiej torbie transportowej.

Istnieje możliwość zamawiania samych elementów graficznych, co umożliwia kilkakrotne wykorzystanie jednego systemu. Stoisko jest wykonane z profili aluminiowych malowanych proszkowo, blat z płyty meblowej w dowolnym dostępnym kolorze, frot z pcv od 0,5 do 1 mm, wydruk na foli

Ścianki wystawiennicze PRO-wall

To profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty.

Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściany typu POP-UP to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej.

Szkielet ściany jest aluminiowy, do którego za pomocą magnesów zamontowane są poszczególne bryty z grafiką. Ściany dostępne są w rozmiarach wirtualnych 3×3 3×4 3×2.